Prípravok Micro Sol pre aplikáciu vodolepiek (decálov) na modely

Cena
9,50 €

Výrobca

Kód produktu
MI-2-Microsol

Prípravok Micro Sol MI-2 pre aplikáciu vodolepiek (decálov) na modely viac

Roztok Micro Sol MI-2 je prípravok na aplikáciu vodolepiek (decálov) na nerovné miesta modelov. Cieľom použitia prípravku je zmäkčenie materiálu vodolepky a tým dosiahnutie dokonalej aplikácie na nerovné a ťažko dostupné miesta. Prípravok navyše poskytuje ochranný film na vodolepke, ktorá pôsobí efektom lakovania.

Nanáša sa napr. vatovou tyčinkou priamo na vodolepku, stačí niekoľko kvapiek, počkať pár sekúnd a nechať uschnúť. Je potrebné sa vyhnúť dotyku kým neuschne, pretože vodolepka je v tejto fáze veľmi mäkká a môže sa ľahko poškodiť. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča v prvom kroku použiť prípravok Micro Set MI-1, aby ste pripravili povrch a zlepšili priľnavosť.

Postup aplikácie: 

1. Očistite povrch modelu, na ktorý chcete aplikovať vodolepku. (pre dokonalé zaistenie použite prípravok Micro Set MI-1 na povrch modelu pre dokonalú priľnavosť). Ponorte vodolepku do vody, odstráňte základný papier a decál umiestnite na určené miesto

2. Na už poziciovanú vodolepku veľmi opatrne naneste zopár kvapiek Micro Sol vatovou tyčinkou alebo tenkým štetcom. Vodolepku už neťahajte, pretože sa môže roztrhnúť alebo roztiahnuť. Nedotýkajte sa vodolepky pretože je zmäkčená a môže sa ľahko poškodiť. Nechajte uschnúť v bežnej izbovej teplote.

3. V prípade ak na prvchu modelu je viacero nerovností, môžete Micro Sol aplikovať opakovane. Je však potrebné zaistiť aby pred opätovnou aplikáciou sa decál uschol. V prípade ak sa vytvoria vzduchové bublinky pod vodolepkou, je potrebné ich vypichnúť ihlou a následne použiť Micro Sol. 

Určená pre nerovné a zaoblené plochy na modeloch ako napr. prilba figúrky pilota, kapota, zadné krídlo, nosová časť s anténkami a otvormi, lamely predného krídla a mnoho ďalších.  

Objem: 30ml

Krátke video o postupne aplikácie: 

Parametre

Výrobca Microscale
Stav Nový