Doprava zadarmo s Packetou na Slovensko aj do Českej Republiky

Preferujete doručenie kuriérom priamo domov, alebo rovno na pracovisko aby ste nemuseli behať po meste?

Alebo nechcete byť časovo naviazaný na príchod kuriéra, a radšej si balík vyzdvihnete na vašej pošte alebo v zásielkovni?

V rámci doručenia v Slovenskej Republike si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

Spoločnosť Služba Hmotnosť  Cena Dobierka Platba kartou Platba v hotovosti Doba doručenia
DPD kuriér na adresu

do 3kg

do 5kg

do 10kg

do 20kg

do 30kg

4,9€

4,9€

5,30€

6€

6,50€

1,60€ áno áno 2 prac. dni
Slovenská pošta

balíik na poštu

BalíkoBOX**

do 1kg

do 2kg

do 3kg

do 10kg

2,80€

3€

3,20€

3,60€

1,60€ áno áno 3 prac. dni
Packeta balík na výdajné miesto alebo do Z-Boxu

do 5kg

do 10kg

2,40€

4,50€

1,60€ *áno áno

2-3 prac. dni

DPD Pickup doručenie na odberné miesto

do 3kg

do 5kg

do 10kg

do 20kg

3,80€

4,00€

4,20€

4,90€

1,60€ áno áno

2 prac. dni

*nie všetky výdajné miesta umožňujú platbu kartou na mieste. Pri výbere odberného miesta je zobrazená možnosť platby kartou. 
** dodanie zásielok do balíkoboxu je odmedzené maximálnymi rozmermi balíka (60x50x45cm). V prípade ak objednávku nie je možné zabaliť v rámci týcho maximálnych rozmerov, balík bude presmerovaný na najbližšiu poštu, kde si ho môže zákazník prevziať do 15 dní. O presmerovaní zásielky z balíkoboxu na výdajné miesto pobočky Slovenskej pošty bude zákazník informovaný formou sms. 

V rámci doručenia do Českej Republiky si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

Spoločnosť Služba Hmotnosť  Cena Dobierka Platba kartou Platba v hotovosti Doba doručenia
Packeta (Zásilkovna) balík na výdajné miesto zásielkovne alebo Z-boxu

do 5kg

do 10kg

3,40€

5,30€

1,60€ *áno áno 2-3 prac. dni
Packeta doručenie kuriérom na adresu

do 1kg

do 2kg

do 5kg

do 10kg

do 15kg

do 30kg

5€

5,40€

5,90€

7,30€

9,40€

11,80

1,60€ áno áno 3-4 prac. dni

Ceny dopravy do ďalších štátov si môžete prezrieť v objednávkovom procese, pri výbere krajiny doručenia sa zobrazí výška prepravného. Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Platba

Za tovar a služby v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi:

1. Platba na dobierku (platíte priamo kuriérovi alebo na odbernom mieste pri preberaní tovaru). Doplatok za platbu dobierkou je 1,60,-€ za každú objednávku. 

2. Platba prostredníctvom platobnej brány Comgate (Platba kartou a platobnými tlačítkami)

      • Platba kartou je najrýchlejším spôsobom zaplatenie online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete požiadaný o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte formou SMSky od svojej banky. Doplatok za platbu je 0,-€ za každú objednávku. 
      • Platba platobnými tlačítkami je okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate Vás presmeruje do Vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásíte ako obvykle a potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Doplatok za platbu je 0,-€ za každú objednávku. 

3. Platba na základe bankového prevodu – Po dokončení objednávky sa zákazníkovi zobrazia na stránke bankové údaje potrebné na vykonanie bankového prevodu, ktoré paralelne obdrží aj e-mailom s potvrdením objednávky. Po pripísaní hodnoty objednávky na náš bankový účet bude tovar expedovaný zákazníkovi. Doplatok za platbu je 0,-€ za každú objednávku. 

4. Platba Paypal (okamžitá platba prostredníctvom služby Paypal) - po vybratí tejto možnosti budete presmerovaný na úvodnú stránku spoločnosti Paypal, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte platbu objednávky. Doplatok za platbu paypal je 0,-€ za každú objednávku.