Doprava zadarmo s Packetou na Slovensko aj do Českej Republiky

Príbeh môjho e-shopu sa začal v roku 2012, keď som si uvedomil že roky sledujem preteky Formuly 1 a nemám ani jeden model vo vitríne. Bol som presvedčený o tom že predsa ja, ako fanúšik skratka musím mať, tak som na nete začal pátrať až som jeden vyhliadnutý našiel na inzeráte, dohodol som sa s predajcom a po niekoľkých dňoch už som model obdivoval vo vitrínke. Zakaždým som si ho vybral, vždy vo mne vzbudil spomienky z danej sezóny a vytrvalo som skúmal technické riešenia daného modelu. 

Volám sa Tibor Pogány, som zberateľom automodelov, fanúšikom Formuly 1 a motoršportu. Denne čítam nové správy zo sveta automobilového športu, počítam dni do nasledujúcich pretekov a keď sa osobne zúčastním pretekov, mávam zakaždým husiu kožu. Som majiteľom e-shopu Tibormodel.com, ktorého cieľom je formou automodelov vyvolať spomienky, emócie, radosť a pýchu v každom jednom fanúšikovi a zberateľovi. 

Ja sám som zberateľom a zároveň zákazníkom, aj preto som veľmi kritický voči sebe, voči ponúkanému modelu i poskytnutej službe. Je to moja vášeň a práca zároveň, ktorú sa snažím vykonávať vždy lepšie. Mojím poslaním je hlásať vášen motošportu v podobe zberateľských modelov a spájať ľudí z celého sveta ktorým prúdi "benzín v žilách". 

"Pretekanie je život. Všetko čo sa deje predtým alebo potom, je iba čakanie." - Steve McQueen

Tibor Pogány

V roku 2023 pri odovzdávaní modelu monopostu Lotus 72D dvojnásobnému majstrovi sveta F1, Emersonovi Fittipaldimu

Emerson Fittipaldi - Tibor Pogány