Dovolenka od 2. do 6. februára. Objednávky odosielame dňa 7. februára. 

Šiltovka Ferrari Charles Leclerc

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Kód produktu
130101042-600

Odporúčaný produkt

Šiltovka Scuderia Ferrari Charles Leclerc v červenej farbe s rovným šiltom viac

Oficiálna tímová šiltovka Charlesa Leclerca z Ferrari v červenej farbe s rovným šiltom. 

Na prednej strane bez potlače, na stranách s logom Ferrari z flexibilnej umelej hmoty, na zadnej strane vyšívanou talianskou trikolórou. Na šilte z vrchnej strany číslo 16 a motív šachovnicovej vlajky. 

Taliansky tím Ferrari je súčasťou kolotoča F1 už od prvej sezóny v 1950. Jedná sa o populárny tím z Maranella ktorý za viac ako 70 rokov v tomto športe pretekal väčšinou v červených farbách, čo korení z obdobia GP pretekov, kedy červená farba bola charakteristická pre Taliansko. Ferrari má na konte najviac konštruktérskych titulov i jazdeckých titulov majstra sveta spomedzi ostatných tímov štartového poľa. 

Za Ferrari získali tituli hviezdy motoršportu ako Alberto Ascari, Phil Hill, John Surtees, Niki Lauda, Jody Scheckter, Michael Schumacher a naposledy Kimi Raikkonen. Najúspešnejší bol Michael Schumacher, ktorý získal zo svojich 7 titulov až 5 vo farbách Ferrari, kedy tím riadili osobnosti ako Ross Brawn, Jean Todt a Rory Byrne. Pre tifosi to bola najrakjšie obdobie v F1. 

V súčanosti jazdecké zloženie pozostáva z talentovaného monačana Charlesa Leclerca a syna legendy rely, mladšieho Carlosa Sainza. Najväčším rivalom Ferrari je stajňa McLaren, s ktorým v tomto roku bojujú o 3. miesto v pohári konštruktérov. 

Oficiálny produkt Scuderia Ferrari.

Nastaviteľná veľkosť. Materiál 100% bavlna.

Parametre

Tím Ferrari
Stav Nový
Určená pre dospelých