Max Verstappen 2023 Las Vegas-i Nagydíj, Red Bull sisak, 1:2 Schuberth

Ver2023LasV

Pontosítsa a választott terméket!

Max Verstappen 2023-as Red Bull Racing mini bukósisak, Las Vegas-i Nagydíj különkiadás, 1:2-es méretarány, Schuberth több

Max Verstappen mini bukósisakja, 2023-as szezon Las Vegas-i Nagydíj kiadás, Oracle Red Bull Racing.

Max ezzel a sisakkal a 3. helyre kvalifikálta magát, és a vasárnapi futamon nyerni tudott Charles Leclerc és Sergio Perez előtt.

Hosszúság: 17 cm

Mi történt a 2023-as Las Vegas-i futamon?

Max Verstappen húzta be a 2023-as Las Vegas-i Nagydíjat. Ezen az akciódús versenyen, amelyet több incidens és biztonsági autós időszak is jellemezett, Verstappen ismét győzött. A verseny végén legyőzte Ferraris riválisát, Charles Leclerc-et, és csapattársát, Sergio Perezt.

Verstappen az első körben átvette a vezetést Leclerctől, de gyorsan öt másodperces büntetést kapott, amiért kivezette őt a pályáról. Később Leclerc megelőzte, de Verstappen a boxkiállásnál letöltötte a büntetést. Leclerc hosszabb ideig maradt kint a pályán, de a biztonsági autós időszak után Verstappen és más versenyzők ismét megálltak gumicserére. Az újraindítás során Leclerc és Perez közötti harc zajlott, ahol Perez kopottabb gumijai nagy nyomás alá helyezték.

Verstappen az utolsó körökben megmutatta sebességét és történelmi győzelmet aratott a “Fények Városában”. Perez a második helyen követte őt, de Leclerc az utolsó körben megelőzte őt. Mögöttük Esteban Ocon az Alpine csapatból lett a negyedik, bár az utolsó körben megelőzte  őt George Russell a Mercedessel. Russell büntetést kapott a korábbi Verstappennel történt ütközés miatt, ami biztonsági autós időszakot eredményezett. Lance Stroll az Aston Martinnal ötödikként zárt.

Összességében izgalmas verseny volt, amelyet Verstappen megérdemelten írt be karrierje történetébe.